Peamenüü

Turvatooted

 • 11.06.2018

  Turvatooted

  Alates 7.04.2017 on koduomanikul seadusest tulenev kohustus tagada statsionaarsete ühendusteede ja/või redeliga juurdepääs korstnale, vastasel juhul ei väljastata uuele/renoveeritavale ehitisele kasutusluba.Soovitame katuse turvatooted paigaldada koos katuse paigaldamisega, et säästa raha ja aega.   Siseministri äärus "Ehitistele esitatavad tuleohutusnõuded ja nõuded tuletõrje veevarustusele" §26 lg 2.    
 • 12.02.2018

  Meilt saad katuse lihtsalt.

  Meilt saad katuse lihtsalt.Meie katusemeister aitab alati.Ruukki katused- turvalise elukeskkonna rajamiseks.Meid saad usaldada.Ruukki on teraskatuseid tootnud üle 50 aasta.Ruukki on usaldusväärne tarnija, kelle tooted ja teenused on saadaval ka  tulevikus.Katused on välja töötatud arvestades põhjamaade karme ja muutlikke ilmastikuolusid. Kindel kvaliteet, kaunis välimus.Teraskatus on stiilne ja ajatu.
 • 12.02.2018

  Ruukki kvaliteediklassid.

  Katusetoodete vastupidavuse ja pikaealisuse määravad toote kvaliteediklass ja materjali tehnilised omadused, mis on olulised näitajad nii katuse- kui paigaldusprotsessis ja samuti hilkisemas ekspluatatisoonis. Kvaliteediklass aitab kliendil võrrelda erinevaid tooteid ja nende omadusi tõendab toodete nõutud kvaliteeti ja vastavust tehnilistele tingimustele garanteerib ostjale toote vastupidavuse ekspluatatsiooni käigus   Lisaks toodete kvaliteedile on Ruukki puhul normiks korrektne pakend, täpsed tarned ja esmaklassiline teenindus.   Ruukki katusetooted on jaottaud kolme kvaliteediklassi : Ruukki 50 Plus, parim valik, tippkvliteediga katuselahendus, parimad tehnilised oamdused: UV- taluvus, temperatuuritaluvus, korrosiooni- ja kriimustuskindlus,          Ruukki 50-aastane garantii   Rruukki 40 , nutikas valik, innovaatiline ja nägus katuselahendus, trendikad ja tõhusad ehitamist hõlbustavad tooted,väga head tehnilised omadused,                        Ruukki 40-aastane garantii     Ruukki 30, mõistlik valik , usaldusväärsed ja töökindlad katusetooted, garanteeritud Ruukki kvaliteet taskukohase hinnaga, Ruukki 30-aastne garantii  

Partnerid

Ruukki
Velux katuseaknad
Espak ehituskauplus
Tamas